Realizowane projekty

Kończymy wykonanie zadania: „Historia, Teraźniejszość, Przyszłość – Orkiestra Dęta OSP w Mszanie Dolnej”, które było realizowane z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego!!

Nie sposób się tu nie pochwalić efektami tegoż zadania. Z najważniejszych rzeczy:

1. Nabyliśmy 8 nowych instrumentów dla naszej Orkiestry: Tubę, dwa flety poprzeczne, dwie trąbki, dwa tenory oraz klarnet (zdjęcia poniżej)!!

2. nabyliśmy nowy sprzęt w postaci: urządzenia wielofunkcyjnego, dwóch laptopów, dwóch myszek, projektora oraz planszy do projektora (zdjęcia poniżej)!!

3. stworzyliśmy nową stronę internetową – jest już na serwerze ale trwają ostatnie szlify by ją dopracować,

4. stworzyliśmy filmik promocyjny naszego wspaniałego miasta i okolicy przekazywany przez pryzmat naszej jednostki i jej orkiestry, – filmik w komentarzu wrzucimy – zachęcamy do oglądania i komentowania!!

5. przeprowadziliśmy cyfryzację naszych starych zdjęć, które będzie można obejrzeć zarówno na nowej stronie internetowej jak i w wykonanych fotoksiążkach!

6. zorganizowaliśmy koncert jubileuszowy z okazji 120-lecia naszej Orkiestry Dętej, który odbył się 17 lipca 2022 roku, zdjęcia i relacja były już publikowane w mediach,

7. Przeprowadziliśmy otwarte warsztaty muzyczne (relacja zdjęciowa też już była ale wrzucamy najważniejsze zdjęcia)

i NAJWAŻNIEJSZE!! – wydaliśmy nową płytę z pastorałkami:) ale na razie ich celowo nie publikujemy – na zbliżające się święta będą jak znalazł:)

POZDRAWIAMY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W MSZANIE DOLNEJ i zapewniamy, że nie próżnujemy i działamy dalej by stale się rozwijać pod każdym względem!

Przetłumacz »