Orkiestra na Pikniku w Chrzanowie

Czerwcowa  wizyta  naszych  muzykantów w  Chrzanowie  na  Małopolskim  Pikniku  Europejskim. Dnia 03.06.2012 rok Orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej w Mszanie Dolnej brała udział w III Paradzie Orkiestr Dętych z okazji Dni Chrzanowa. W paradzie udział brały między innymi takie orkiestry jak; Policyjna Orkiestra woj. Śląskiego, Orkiestra Wojskowa VI Brygady Powietrzno Desantowej z Krakowa, Orkiestra OSP Tenczyn, Orkiestra Zakładowa Kopalni Janina z Libiąża, Orkiestra Miejska z Trzebuni. Pod batutą kapelmistrza Piotra Rataja nasza orkiestra wykonała szereg  światowych standartów muzyki rozrywkowej. W szczegulności do gustu przypadła i porwała do tańca publiczność Grecka  melodia ,, Zorba”. W tym dniu swoje 140-to lecie obchodziła Ochotnicza Straz Pożarna w Chrzanowie. Młodzi adepci  pożarnictwa, oraz  publiczność mogła podziwiać zabytkowe pojazdy strażackie. Dziękujemy  Organizatorom za  zaproszenie i gościnność.

Przetłumacz »