I Mistrzostwa Strażaków OSP w Narciarstwie

W dniu 16.02.2013 roku na stoku Arena Narciarska ,,Jaworki Szczawnica” zostały rozegrane I Mistrzostwa w Narciarstwie o Puchar Polskiego Regionu Pieniny. W zawodach uczestniczyło 159 zawodników z 21 Jednostek OSP. Zawodnicy startowali w slalomie gigancie w konkursie indywidualnym a także w konkurencji drużynowej podczas której strażacy pokonywali bramki slalomu w stroju strażackim. Naszą Jednostkę reprezentowali – ANTOSZ Kazimierz – ANTOSZ Paweł – ANTOSZ Kamil – PIĄTKOWSKI Bartosz – KOWALCZYK Dawid. Klasyfikacja drużynowa; I miejsce – OSP Ząb, II miejsce OSP Jaworki, III miejsce OSP Szczawa, IV miejsce OSP Mszana Dolna. Klasyfikacja indywidualna; 14 miejsce Antosz Paweł, 15 miejsce Kowalczyk Dawid, 32 miejsce Piątkowski Bartosz, 43 Antosz Kamil, 73 miejsce Antosz Kazimierz. Oprawę muzyczna imprezy zawodów uświetnił występ Naszej Orkiestry pod batuta druha Piotra Rataja.

Przetłumacz »